ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Güncelleme Kontrolü

Orkestra'nızı açtığınızda yeni sürüm yüklenmişse aşağıdaki Onay ekranı açılacaktır.

"Evet" düğmesine bastığınızda Orkestra'nın yeni sürümü indirilmeye başlanır. İndirme işlemi sırasında üzerinde çalıştığınız dosyalar etkilenmez, çalışmanıza kesintisiz devam edebilirsiniz.

"Hayır" düğmesine tıklarsanız Orkestranızı kapatıp yeniden açana kadar herhangi bir uyarı ile karşılaşmazsınız. Yeniden giriş yaptığınızda "Onay" ekranı yeniden açılacaktır.

Orkestra'nın yeni sürümü indirilirken Liste alanı altında "Platform Güncelleme Kontrölü" ve yanında da güncelemenin tamamlanma yüzdesi gösterilmektedir.

Yüklenme tamamlandığında yukarıdaki "Onay" ekranı açılacaktır. Güncellenmiş yeni kurulumla Orkestranızı yeniden başlatabilirsiniz. "Evet" düğmesine tıklarsanız yapılan güncellemeler kurulacaktır ve Orkestranız siz kurulum işlemini yapana kadar kapanacaktır.

"Orkestra Güncelleme Kurulumu" ekranından "İleri" düğmesine tıklayarak kurulum işlemine devam edilir.

Güncellemenin "Lisans Sözleşmesini" okuyup "Lisans Sözleşmesi'nin koşullarını kabul ediyorum" alanını işaretledikten sonra "İleri" düğmesine tıklayarak kurulum işlemine devam edilir.

Eğer ki "Güncelleme" değilde "Tam sürüm"  yüklüyorsanız o zaman yukarıdaki ekran açılacaktır. Sürümü tamamen mi kurmak istediğinize yada sadece yazıcıyı mı kurmak istediğinize siz karar verirsiniz. Kurulum türünüzü isteğinize bağlı olarak ilgili bileşenlerin yanında bulunan kutucukları işaretleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: Her güncellemede Faks Yazıcınızı yeniden yüklemeye gerek yoktur.

Ya da "Kurulum türünü seçin" yanında bulunan alandan istediğiniz kurulum türünü otomatik olarak seçebilirsiniz. Seçtiğiniz türe göre ilgili alanlar işaretli olarak gelecektir.

Orkestranın kurulu olduğu dizini "Gözat" düğmesine tıklayarak belirleyebilirsiniz. Dizini belirledikten sonra"Kur" düğmesine tıklayarak kurulum işlemine devam edilir.

NOT: Daha önceden Orkestra sisteminizde kurulu olduğu için "Gözat" alanında Orkestra'nın kurulu olduğu dizin yazılıdır. Dizini değiştirmeye gerek yoktur.

Kurmuş olduğunuz Orkestra güncellemesini doğru dizini seçerek tamamlamış iseniz "Kurulumunuz başarı ile tamamlanır.

"Bitir" düğmesin basarak kurulum sonlandırılır ve giriş ekranınız açılır. Kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek yeniden giriş yapabilirsiniz.