ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

İlgili Kişiler

Orkestra Adres Yönetiminde bulunan ilgili kişi tanımı ile firmanızın ilişkide olduğu diğer kişi bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Her bir kişiye ait çeşitli adresler tanımlanabilir (İş Adresi, Ev Adresi, Ofis Adresi, Diğer Adres). Adres tanımlaması yapılırken, veritabında hazır olarak yer alan, ülke, il, ilçe, bölge/köy ve mahalle bilgileri size yardımcı olacaktır.

Kişi tanımı yaparken kişiye ait fotoğraf kullanabilir, ilgili kişi ile ilgili notlar yazabilirsiniz.

Kişilere gönderilen gönderileri (mektup, faks, e-posta v.b), İlişkilendirilmiş faaliyetleri (Geri bildirim, talep karşılama, görev, ziyaret v.b.) tek bir ekrandan inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde kişi ile ilişkilendirilen dosyalara da ilgili kişi kartı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kişi kayıtlarına sınırsız işlem ve sektör kategorisi ataması yapılabilirsiniz.

İlgili kişiler kartlarına filtreler uygulayarak istenilen kriterlere göre, kişilerinizi listeleyebilirsiniz. Kişi listelerini farklı formatlarda (pdf. xml, xls, html v.b.) kayıt ederek yazdırabilirsiniz.

Kayıt edilen kişileri tekrar kayıt etmeyi önlemek için benzer kayıtları gösterme özelliği vardır. Bu özellik sayesinde aynı kayıtlar defalarca sisteme kayıt edilmez.

İlgili Kişi Nasıl Eklenir?

Gönderi Tercihleri