ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Cevapla ve İlet Mesajlarına İmza Eklemek

Orkestra içerisine kayıt ettiğiniz ve varsayılan imza olarak tanımladığınız imzanız yeni posta oluşturuken, posta içeriğinize otomatik olarak eklenmektedir.

Gelen maillerinizi "Cevapla" yada "İlet" seçeneklerinden birisini seçip yanıtlamak istediğinizde de posta mesajınız içerisine imzanızın otomatik eklenmesini istiyorsanız;

1- Araçlar menüsünden "Tercihler" seçeneği seçilir. Ya da kısayol kullanmak isterseniz Alt+P tuş kombinasyonunu kullanınız.

2- Açılan "Tercihler" ekanının sol tarafında bulunan seçeneklerden "E-posta/ İçerik Editörü" seçeneğine tıklayınız.

3- Ekranın sağ tarafında açılan seçeneklerden "Cevapla/İlet içerisine İmza Koy" seçeneğini işaretlerseniz, Gelen mesajlarınızı "Cevapla" yada "İlet" seçeneklerinden birini seçerek yanıtlarsanız mesajınızın sonuna imzanız otomatik olarak eklenecektir.

Bu seçenekler kişiye özeldir. Kullanıcılar gelen mesajlarını cevaplarken imzalarının eklenmesini istemezlerse, Tercihler menüsünden "Cevapla/İlet içerisine İmza Koy" seçeneğini kaldırınız.

4- HTML Kaynak Kodunu Göster: HTML bilgisi olan kullanıcılar için, e-posta HTML koduna direk müdahale imkanı veren tercihdir. HTML Kaynak Kodunu Göster işaretlendiğinde Yeni, Gelen ve Giden İleti ekranının alt kısmına bir de "HTML" sekmesi eklenecektir.