ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Finans Menüsü

Finans Menüsünde;

Özet Bilgi alanıyla hesabınızdaki güncel kontör bilgisine, kalan kontörünüzün son 30 günlük verilerinize bakarak bu kontörün size yaklaşık yeteceği gün sayısı hesaplandığı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hızlı Kontör Al alanı ile kontör alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Almak istediğiniz kontör adedini yazarak “Satın Al” butonuna tıkladıktan sonra;

Karşınıza aşağıdaki görseldeki gibi bir alan gelecektir. Bu alanda “Ödeme Bilgi Formu” ve “Kredi Kartı İle Ödeme” alanları vardır.

"Ödeme Bilgi Formu" alanında almak istediğiniz kontör sayısı ve bunun karşılığı olan kontör bedeli hesaplanır. "Ödenecek Toplam Tutar" alanında ise KDV dahil ödemeniz gereken tutar belirtilir.

Kontör alım işlemi yapmak istiyorsanız aşağıda anlatılan işlemleri takip ediniz.

“Kredi Kartı İle Ödeme” alanında tahsil edilecek tutar kısmını kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. Sonrasında Kredi kartı bilgilerinizin girişini yaparak “Hizmet Sözleşmesini Okudum ve Onaylıyorum.” onay kutusunu işaretledikten sonra “Ödemeyi Yap” butonuna tıklayarak kontör alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyalar alanında ise toplu kontör alımlarıyla ilgili güncel kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konuyla ilgili aşağıdaki örnek görseli inceleyebilirsiniz.

Detay alanında bulunan  butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır. Buradaki “Kampanyadan Yararlanmak İstiyorum” butonuna tıklayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz veya işlem alanında bulunan  butonuna tıklayarak hızlı kontör al alına geçiş yaparak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.