ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Şirket Hakkında

G Yazılım Ltd. Şti. olarak, 20 yıllık sektörel tecrübesi olan, motivasyonu yüksek, rekabetçi, çözüm üreten ve yetkin profesyonellerden oluşan bir ekiple 2010 yılında Ankara'da kurulduk.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar sürdürdüğümüz müşteri odaklı hizmet anlayışı ile firma ve kurumların ihtiyaçlarına yenilikçi ve özgün yazılım çözümleri sunmaktayız.

Yaratıcı düşünce ve ekip çalışmasına önem veriyor; tüm çözüm ürettiğimiz kurumlar ile açık ve saygılı bir ilişki kuruyoruz. 

G Yazılım olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve hatasız bir şekilde karşılayabilmek ve sürdürülebilir bir kalite sunabilmek amacı ile uluslararası kalite yönetim sistemlerini hayata geçirdik. 

Bu kapsamda Kalite Yönetim Sistemi olan ISO 9001 ;  Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi olan ISO 27001 ; Hizmet Yönetim Sistemi Belgesi olan ISO 20000 ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi olan ISO 22301 belgelerimizi aldık. 

Orkestra Ticari Yazılım

 

2015 yılında 421 No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği kapsamında Gelir İdaresi Başkanlığından  özel entegrasyon izni alan kurumlardan biri olduk. Bu sayede müşterilerimize  e-fatura,e-arşiv , e-ihracat ve e-irsaliye gibi e-devlet çözümlerini ekonomik ve kaliteli olarak sunabilmekteyiz. 

Orkestra Ticari Yazılım

G Yazılım olarak ürettiğimiz yazılım ve hizmetlerimizi  "Orkestra" ticari markamız ile sunmaktayız.

Orkestra, şirketlerin potansiyellerini ortaya çıkaran ve verimlilik arttıran tümleşik akıllı iş çözümdür. Her şirketin ihtiyacı olan güvenli dosyalama sisteminden e-posta sistemine, ticari yazılımdan süreç yönetimine kadar birçok çözümü tümleşik olarak içinde bulundurmaktadır. Neden Orkestra sorusuna verdiğimiz cevapları görmek için lütfen tıklayınız. 

Yüksek teknoloji ürünü olan bu platform kullanıcılarına birçok eşsiz özellikler sunmaktadır. Orkestranın sunduğu çözümleri görmek için lütfen tıklayınız.