ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Popüler Raporlar

  • BA FORMU

  • BS FORMU

  • Kebir Bazında Mizan Raporu

Kebir Bazında Mizan Raporu

Kebir bazında Mizan dökümü almanıza olanak tanır. Alacak ve borçlar ayrı ayrı görüntülenerek toplamları en alt bölümde gösterilmiştir. 

Onay Bekleyen Raporlar

#ResimUUIDBaşlıkAçıklamaİşlem
1531ddcca-0bf4-4173-8ada-41f1fbe5c5a9Genel Satış Toplam Raporu
Firmanızın Yapmış Olduğu Tüm Satışların Toplamı

Genel Satış Toplam Raporu,  kendisiyle birlikte tümleşik olarak çalışan 6 ayrı rapordan oluşmaktadır. Görmek istediğiniz ve/veya isteyebileceğiniz tüm detayları rahatlıkla takip edebilmenize olanak tanır. 

Raporu başlattığnızda karşınıza gelecek olan ekran Firmanizin şu ana kadar yapmış olduğu tüm satışların toplamını göstermektedir. Bu rapor içerisinde [Detay>>]  bölümüne tıklayarak, ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Bu raporun en güzel tarafı bu 6 rapor içerisinde herhangi birinden, bir diğerine sadece ilgili alanlara tıklayarak erişebilmenizdir. En önemli noktalardan biri ise her rapordan rapora gidişinizde rapor başlığınızda tıklama sıranıza göre satır satır artacak ve en son olduğunuz rapora nereden geldiğinizi takip edebileceksiniz. 

Genel satışlar  altında,
  *Üretici firma

  *Marka

  *Personel

  *Ürün Grubu

 olarak sekmeler bulunur ve bu sekmelerin herbirinden birbirlerine geçiş mümkündür. 

Örneğin; Genel satış raporu içerisindeyken, Üretici firma altında bulunan detay bölümüne tıkladığınızda, genel satışların üretici firmalar bazında ne kadarının hangi üretici tarafından yapıldığını görebilmektesiniz.  Devamında açılan raporun başlığı artık "Genel satış raporu - Üretici bazında satışlar" olacaktır. Bu rapor içerisinde bu üretici firmaların hangi ürün grubunu ne kadar sattığını görmek isterseniz, ürün grubu altındaki [+] bölümüne tıklamanız akabinde, yeni açılan raporun başlığının artık  "Genel satış raporu - Üretici bazında satışlar - Üretici ismi" olduğunu göreceksiniz. Bu sayede toplam yaptığınız satışın ne kadarını, ne zaman, kim tarafından yapılmış sorularının ve benzer soruların türevlerinin tüm cevaplarına erişebileceksiniz. 

 

Her raporumuzda olduğu gibi, ilgili tutarların ve/veya miktarların üzerine tıklandığında Orkestra programı içerisinde ilgili ekrana sizi aktarmaktadır. 

Onay Bekleniyor