ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Bağlı Fişlerin Ağacını Gösterme

Bağlı Fişlerin Ağacını Gösterme 

Ürün Yönetimi alanında yer alan talep fişleri nesnesinde “Bağlı Fişlerin Ağacını Göster” özelliği ile ilgili talebin bağlı olduğu fiş, irsaliye ve fatura adımlarını takip etmenizi sağlayan şemaya erişmek mümkündür.

Fiş, irsaliye ve fatura adımlarını bir şemada takip etmek istediğimiz talebin yer aldığı satıra sağ tıklayıp “Bağlı Fişlerin Ağacını Göster” satırına sol tıkladığımızda ilgili talebin bağlantılı olduğu adımların şemasını görmeniz mümkündür.

 

İlgili şemada yalnızca adımları görmek ile kalmayıp güncellemek yapmak ve/veya detaylarını incelemek istediğiniz fiş ve faturalara da ilgili satırlara tıkladığınızda ulaşmanız mümkündür.

“Talep Fişi Fiş Bağlantıları” şemasında yer alan renkli kutucuklara sahip alanlardan da ilgili fişler hakkında güncelleme yapıldıktan sonra oluşan değişimi aktif olarak takip etmek mümkündür.

“Bağlı Fiş Ağacını Görme” özelliği ile talepten sipariş tamamlanana kadar oluşan işlemleri tek şemada ilgili detaylarla birlikte görebilmek, fişleri güncelleyebilme ve güncellemelerin bağlı nesnelere olan etkilerini görebilmek mümkündür.