ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Tekil Etiket herhangi bir ürüne ait tek etiket bastırmak için kullanılır.

Tekil etiket oluşturmak için;

1- İTS Modülü üzerinden "Barkod İşlemleri" kök dizinini açınız.

2- Açılan menüden "Tekil Etiketler" alanını açınız.

3- Gelen ekranda "Yeni" butonuna tıklayarak etiket oluşturabilirsiniz veya önceden oluşturulmuş etiketleri bastırabilirsiniz.

İTS ürünlerinde tanımlamış olduğunuz ürünler ve Etiket Tasarımlarında ilaçlara ait oluşturduğunuz Etiket Tasarımları doğrultusunda basım işlemi gerçekleşecektir.

Öncelikli olarak ürünü seçerseniz ve ürün tanımını yaparken o ürüne bir etiket tasarımı seçmişseniz ürünü seçmenizle beraber etiket tasarımı alanı da dolacaktır. İlaca ait etiket tasarımını değiştirmek isterseniz yanında bulunan simgesine tıklayarak açılan "Etiket Tasarımları" ekranından istenilen tasarım seçilir. İlacın seri numarası ve son kullanma tarihi doldurulması zorunlu alanlar arasındadır. İlaca ait seri ve lot/parti numarasını elle kendiniz yazmalısınız. İlgili alanlar doldurulduktan sonra menüde bulunan "Kaydet" simgesine tıklanır ve etiketiniz kayıt edilerek ekranınız kapatılır. Ekranı yeniden açtığınızda menüde simgesini göreceksiniz. Yazdır butonuna  bastığınızda "Onay" ekranı açılacaktır.

 

Basım işlemi için girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan eminseniz "Evet" butonuna tıkladıktan sonra yazıcınızı seçerek baskıya geçebilirsiniz.

Yaptığınız işlemi kayıt ettikten sonra yeni bir tekil etiket daha bastırmak isterseniz menüdeki 3. simge olan kaydet ve yeni kayıt oluştur simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.