ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Ayarlar

El terminalinizi kullanırken cihazınızın ayarlarını kendinize göre güncellemenizi sağlayan alandır.

Otomatik Klavye Dinleme; Barkod okuyucunuzu cihazınızda yer alan tuşlar ile aktif ettiğinizde, uygulamada ürün okutma alanına girmeden dahi ürünlerinizi okutabilmenizi sağlar. Arama butonuna çift tıklayarak barkod okuma özelliğini aktifleştirmenize gerek yoktur.

Formları Otomatik Gönder

Klavyeyi Otomatik Gizle; herhangi bir yazı yazmadığınız zamanlarda klavyenizi gizlemenizi sağlar, bu sayede ekranınızı daha geniş bir boyutta görebilirsiniz.

Koyu Tema Kullan; cihazınızın temasını koyu renge almanızı sağlar, bu sayede arka planınızın rengi beyazdan siyaha döner.

Otomatik Arama Yapma; Arama butonuna harf yazmanız ile aktif olan alanda, siz harf sayısını yazdıkça sistem size listenizde yer alan uygun ürünleri göstermeye başlar.

Ürünler Arasında Otomatik Gez; Miktar ekleme ekranındayken, güncelleme işlemleriniz bitince bir sonraki ürüne geçmenizi sağlar.

Yerel Bluetooth Yazıcı ile Çıktı; cihazınıza tanımladığınız veya cihazınızı bağlayabildiğiniz bluetooth yazıcıdan, sisteminizde oluşturduğunuz fişleri çıktı alabilmenizi sağlar.

Uzak Yazıcı ile Çıktı; cihazınıza tanımladığınız veya cihazınızı bağlayabildiğiniz uzak yazıcıdan, sisteminizde oluşturduğunuz fişleri çıktı alabilmenizi sağlar.

Programı Güncelle; el terminalinizin sistemini güncel tutmanız, yapılan güncellemeleri yüklemek için kullanacağınız buton.

Dönem Değiştir Orkestra'da kayıtlı olan dönem bilgileriniz içerisinden işlem yapmak istediğiniz dönemi sisteme giriş yaparken seçmiştiniz. Sistemden çıkış yapmadan dönem/kurum değiştirmenizi sağlayan butondur.

Çıkış Yap ; sistemden çıkışını yaparak giriş ekranına geri dönmenizi sağlar.

Titret ve Ses VerHatalı bir işlem yapmanız durumunda duyacağınızı sesi dinlemenizi sağlar.

Ekranın en altında ise kullandığınız uygulamanın hangi versiyonda olduğunu görmeniz mümkündür.