ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Faaliyet Giriş Alanları

Gelen ve giden telefon aramalarının görüşme içeriğini, randevu/ziyaret, toplantı notlarını, servis hizmeti, sunum, gönderi içeriklerini, zamanlarını, harcanan süreyi, görüşülen kişi ya da firma kayıtlarını tutarak faaliyetlerimizin takibini kolaylaştıran seçenekler mevcuttur.

Faaliyetlere Öğe Ağacı/Adres Yönetimi/Tüm Faaliyetler alanından ulaşabilir, tüm oluşturulan faaliyetlerimizi inceleyebilir, değişiklik yapabilir ya da yeni kayıtlar ekleyebiliriz.

Bunun dışında faaliyetlere direkt firmalar üzerinden veya ilgili kişiler üzerinden de ulaşabiliriz.

Firmalar üzerinden faaliyet girişi yapmak için Öğe Ağacından Adres Yönetimi/Firmaya giriyoruz. İlgili firmamızı seçtikten sonra açılan firma kartında Faaliyetler sekmesine geçerek Yeni, Değiştir, İncele butonlarıyla yeni giriş, inceleme veya düzenleme işlemlerimizi yapabiliriz.

Aynı şekilde İlgili kişiler üzerinden faaliyet girişi yapmak için Öğe Ağacından Adres Yönetimi/İlgili Kişilere giriyoruz. İlgili kişimizi seçtikten sonra açılan kişi kartında Faaliyetler sekmesine geçerek Yeni, Değiştir, İncele butonlarıyla yeni giriş, inceleme veya düzenleme işlemlerimizi yapabiliriz.