ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Faaliyet İçerik

Faaliyet Tipi: Telefon Gelen, Telefon Giden, Randevu/Ziyaret, Toplantı, Servis Hizmeti, Ofis Çalışması, Sunum, Gönderi gibi faaliyet tipini seçebileceğimiz seçeneklerin bulunduğu alandır.

Açıklama: Girilecek faaliyet hakkında kısa açıklama yazabileceğimiz alandır.

Genel Sekmesi

Faaliyet Zamanı: Faaliyetin tarih ve saat bilgisini gireceğimiz alandır.

Süresi: Faaliyet için harcanan zamanı belirtebileceğimiz alandır. Örneğin bir telefon görüşmesi yapıldığında bu görüşme süresini belirtebiliriz. (Dakika, saat, gün, hafta, ay gibi seçenekler mevcuttur.)

Notlar: Faaliyetin detay bilgilerini girebileceğimiz serbest metin alanıdır.

Katılımcı/İlgili Kişiler Sekmesi

Bu alanda görüşen firma ya da ilgili kişi bilgilerini seçebileceğimiz gerektiğinde ilgili kişi ya da firmanın detaylarına ulaşabileceğimiz alandır. İlgili kişiyi ya da firmayı seçtikten sonra  butonuna tıkladığımızda açılan kartta adres, telefon, vergi no, e-posta, web adresi, kişisel bilgiler gibi tüm kaydedilen bilgilere ulaşabiliriz.

Kategoriler Sekmesi

Faaliyetlerimizi belli bir kategoriye göre gruplamak istiyorsak bu alanı kullanabiliriz. Örneğin bir otomotiv firması olduğumuzu varsayalım Ticari araç görüşmeleri, Binek Araç Görüşmeleri şeklinde iki kategori oluşturarak faaliyetler içinde seçim yapmamız durumunda kategoriye göre filtrelendirerek faaliyetlerimizi listeleyebiliriz. Kategori eklemek için Ağaçtan Ekle ya da Listeden Ekle butonlarına tıklayarak Yeni ya da Yeni Kategori Oluştur butonları ile kategori oluşturabiliriz.

İş Tanımı Sekmesi

İş Tanımı yapabileceğimiz serbest metin alanıdır.

Bağlantılar/Eklentiler Sekmesi

Faaliyetlerimiz ile ilgili varsa Web Bağlantısı, Orkestra' daki herhangi bir alana Nesne Bağlantısı ya da Dosyalama sisteminde bulunan dosyalarımıza bağlantı/eklenti oluşturabileceğimiz alandır. Yeni butonuna tıklayarak açıklama yazdıktan sonra bağlantı ya da eklenti tipimizi seçerek ileri butonuna tıklamamız ve seçimimizi yaptıktan sonra Son butonuna tıklamamız yeterli olacaktır.