ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Ambar Transferi

Ambar Transferi

Firma içi farklı ambarlara ürün transferi yapılırken kullanılacak alandır.

Hangi ambardan (NEREDEN) hangi ambara (NEREYE) transferi gerçekleştireceğinizi ilk ekranda seçmeniz gereklidir. Yoksa sistem içerisinde bir sonraki ekrana geçemezsiniz.

Gerekli bilgileri doldruduktan sonra ekranınızın altında yer alan "Ürün Seçimi" butonuna tıklamanız gereklidir. Ekranın üst kısmında yer alan arama alanına "Barkod/Kod/Arama Anahtarı"nı kapsayan bir sözcük ve/veya numara yazmanız ile sistemde kayıtlı olan ve seçtiğiniz ambarda yer alan ilgili ürünleri görmeye başlayabilirsiniz. Buna ek olarak kamera butonuna çift tıklayarak ürünün barkodunu cihazınızın kamerası ile okutabilir ve/veya cihazınızda yer alan barkod okuma butonu ile barkod okuyucunuzu kullanabilirsiniz.

 

Transfer etmek istediğiniz ürünü seçtikten sonra güncelleme/miktar belirleme ekranına ulaşmanız mümkündür. Bu ekranda ürünle alakalı güncellemeleriniz yaptıktan sonra yeniden arama butonunu kullanarak yeni bir ürün ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz ürünleri ve ürünler hakkında özet bilgileri görmek isterseniz arama butonu yanında yer alan "<" geri butonuna tıklayarak işlem yaptığınız, transfer etmek istediğiniz ürünlerin listesine ulaşmanız mümkündür.

 

Transfer işlemi yapmak istediğiniz ürünlerden emin olduktan sonra ekranınızın altında yer alan kontrol butonuna tıklarsanız sistem sizi;

 

İşlemlerinizin doğru olup olmadığı konusunda bildirim alacağınız ekrana yönlendirir. Herhangi bir sorun yoksa "Fiş Kaydet" butonuna basarak kayıt ekranına ulaşabilirsiniz. 

 

Kayıt ekranında ise fişinizin kaydedildiğinin bildirimini ve kayıt yaptığınız fiş numarasını da bu ekranda görebilirsiniz.