ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Sistem karşınıza işlem yapmak için seçmek istediğiniz ürünü aramanızı sağlayan ekranı getirecektir. Ekranın üst kısmında yer alan arama butonuna harf/sayı yazmanız durumunda sistem ilgili ürünleri listelemeye başlayacaktır. Karşınıza gelen ekrandan işlem yapmak istediğiniz ürünü seçebilir, kamera butonuna çift tıklayarak cihazınızın kamerasına barkodunuzu okutarak aradığınız ürünü bulabilir ve/veya barkod okuyucunuzu kullanarak işlem yapmak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Arama alanında ürünü seçtikten sonra karşınıza ürün hakkında özet bilgiyi göreceğiniz ekran gelecektir;

 

Bu ekranda ürün hakkında Orkestra'da tanımlı olan bilgileri görebildiğiniz gibi;

Raf Bilgisi Güncelle  butonu ile Orkestra'da kayıtlı olan raflarınızı görerek ilgili ürünün raf bilgisini tek tık ile güncelleyebilirsiniz.

 

Ürün Barkod Güncelle butonu ile ürünün barkod numarasında güncelleme yapabilir veya alternatif barkod numaralarını girebilirsiniz.

 

Ürün Resmi Güncelle butonu ile de ürününüzün resmini değiştirebilirsiniz. Bu işlemi cihazınızın kamerası ile veya cihazınızda yer alan bir fotoğrafı galerinizden seçerek yapmanız mümkündür.

 

Ürün Ağırlık Güncelle butonu ile ürünün ağırlık birimini, gönderi ağırlığını ve paket ağırlığını güncelleyebilirsiniz.

 

Ekranın altında yer alan butonlardan Stok tıklanamanız durumunda ise seçtiğiniz ürünün  stok bilgisini görmeniz mümkündür.

 

Ekranın altında yer alan Raf Adresleri butonuna tıklamanız durumunda ise karşınıza ürünleriniz için Orkestra'da tanımladığınız raf bilgilerini bulabileceğiniz alan çıkmaktadır.

 

Buradan ilgili rafları seçerek ürününüz ile eşleme yapmanız mümkündür. Ekranınızın altında yer alan Resim butonu ile de ürününüzün görselini güncelleyebilirsiniz.

 

İlgili ekrandan isterseniz cihazınızın kamerası ile isterseniz de cihazınızda kayıtlı olan görsellerden birini seçerek ürününüze görsel eklemeniz/güncellemeniz mümküdür.