ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Dosyalama sistemi bünyesinde tüm kök klasörler üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde arama yapabilirsiniz. Tüm dosyalar ve ilişkileri veritabanı üzerinde tanımlandığı için arama işlemi normal işletim sistemi arama işlemine göre yüzlerce kat daha hızlıdır.

Bunu yanında arama,  sadece dosya adından değil dosyanın bir çok özelliğinden yararlanılarak yapılabilir. Dosyanın konumu, oluşturma tarihi, kategorisi, ilgili dosyalar kullanılabildiği gibi kullanıcıların dosyalar üzerinde yaptıkları işlemlere göre de arama yapabilirsiniz. "Örn: 01.06.2010 - 01.08.2010 tarihleri arasında İrem kullanıcısının güncellediği yada sürümünü güncellediği dosyalar " bilgisine ulaşmanız kısa bir zamanınızı alacaktır.

Dosyaları aramanın diğer bir yolu ise, dosyaların kayıt numarasını kullanmaktır. Dosyaların kayıt numarasını kullanarakta  aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dosyaların kayıt numarasına, dosya özelliklerinden ulaşabilirsiniz. Dosyaların kayıt numaraları sistem tarafından otomatik olarak verilmektedir. Kullanıcılar, dosyaların kayıt numaralarını değiştiremezler.

 

Dosyalar İçerisinde, Dosya Özelliklerine Göre Arama Yapılması

Dosyalar Arasında Kayıt Numarasına Göre Arama Yapmak

Dosya İçeriğinden Arama Nasıl Yapılır?