ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Mal Kabul

 

Gelen İrsaliyelerinizden mal kabullerinizi yapabileceğiniz alandır.

Bu alandan işlem yapabilmek için Cari seçimi yapmanız zorunludur. Cari seçimi yapmanızın ardından ister irsaliye numarası ve açıklaması girerek sadece tarafınıza ulaşan irsaliye içerisinde yer alan ürünler dahilinde Ekleme/Kabul işlemlerinizi yapabilir, isterseniz de sadece ürün bazlı kabul yapmanız mümkündür.

İşlem yapmak istediğiniz cariyi seçtikten sonra sistem sizi "Ürün Seçim" ekranına aktarmaktadır. 

 

Arama çubuğuna ürün hakkında bir sözcük yazmanız veya arama alanına çift tıklayarak barkod okuyucuyu aktifleştirmeniz durumunda barkod okutarak işlem yapmak istediğiniz ürünü bulmanız mümkündür.

 

İşlem yapmak istediğiniz ürünü seçtikten sonra sistem sizi ürün hakkında özet bilgileri görebildiğiniz ve güncellemeler yapabildiğiniz ekrana aktarmaktadır.

 

Kabul etmek istediğimiz miktarı bu alana girerek aynı işlemleri eklemek istediğimiz ürün sayısı kadar yalnızca arama butonundan işlem yaparak eklememiz mümkündür. Bu ekrandan ayırca işlem yaptığınız ürünün "Raf Bilgisini", "Barkod Bilgilerini", "Ürün Resmini" ve "Ağırlık Bilgilerini" de güncelleyebilirsiniz.

 

Arama butonunun solunda yer alan "<" buton ile de eklediğimiz ürünlerin bilgilerinin listelendiği ekrana ulaşmamız mümkündür. 

 

İşlem yapmak istediğiniz ürünlerden emin olduğunuzda ekranın altında yer alan "Kontrol" butonuna basmanız gereklidir.

 

Ekranda işleminizin başarılı olduğuna dair bildirim aldıktan sonra "Fiş Kaydet" butonuna basarak işleminizi tamamlayıp;

 

Kayıt ekranından işlem yaptığınız fiş numarasını öğrenebilir, ardından da ana menüye dönebilirsiniz.