ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Dosya Erişim Kayıtlarındaki Değişiklikleri İzleme

"Dosya Erişim Kayıtlarına" bakarak kullanıcılarınızın Orkestra içerisinde hangi dosyalar üzerinde ne işlem yaptıklarını (açma- indirme- yükleme- silme -güncelleme vb) bu işlemleri ne zaman yaptığını görebilirsiniz.

Log kayıtlarına ulaşabilmek için "Dosyalama Sisteminde" iken  "Sitem Yöneticisi İşlemleri" simgesine tıkladığında açılan seçeneklerden "Dosya Erişim Kayıtları" komutunu seçmeniz gerekmektedir.

Dosya Erişim Kayıtları ekranı açıldığında tüm kullanıcılarınızın dosyalar üzerinde yaptığı işlemler listelenecektir.

İşlem tarihi alanına filtrelemek isitediğiniz tarih aralığını yazarak listenizi küçültebilir aradığınız kayıtlara daha kolay ulaşabilirsiniz.

İşlem tipi dosyalar üzerinde yapılan işlemlerin seçilebildiği alandır. Arama kriterinize göre bir yada birden fazla seçeneği seçebilirsiniz.

Filtrenize eklemek istediğiniz seçeneklerin yanında bulunan kutucukları işaretledikten sonra sağ allta bulunan check simgesine tıklayarak seçimlerini aktif hale getirebilirisiniz.

Aramanızda hangi kullanıcı hangi işlemi yapmış diye yapmak isterseniz;

Kullanıcı adı alanında, ilgili kişinin Orkestra'ya giriş için kullanıdığı adın ilk bir kaç harfini yazarak açılan listeden seçebilirsiniz

yada kullanıcı alanındakı " =" simgesine tıklayarak listeden seçebilirsiniz.

Herhangi bir dosya üzerinde hangi kullanıcıların ne işlem yaptığını görmek için dosya alanının sonunda bulunan simgeye tıklayıp ilgili dosya seçildikten sonra filtrele uygulanabilir. Tüm seçenekleri kullanıp filtreyi uygulayabileceğiniz gibi sadece bir alan kullanılarakta filtre uygulanabilir.