ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Sipariş Sevk

Sipariş Sevk

Sipariş Toplama işleminizi yaptıktan sonra kontrol gerektirmeden direk irsaliye oluşturup siparişi gönderime hazır hale getirdiğiniz alandır.

BASLIK

Siparişi listeden görebildiğimiz gibi ekranında altında yer alan "Detaylı Arama" butonu ile de bulmak istediğiniz siparişi filtreler oluşturarak görmeniz mümkündür.

Ekranda yer alan filtreleme seçeneklerine göre siparişlerinizi listeleyebilirsiniz. Filtreyi temizleyip tüm siparişlerinizi görmek istediğinizde ise arama butonu yanında yer alan "x" butonuna basmanız yeterlidir. 

Ekranın altında görebildiğiniz "Kontrol Edilenler" butonu ile de doğrulaması yapılmış toplama işlemlerini görmeniz mümkündür. 

 

Listelenen ürünlerden işlem yapmak istediğiniz siparişi soldan sağa doğru kaydırdığınızda aynı satırda "Sil" ve "Aktar" butonları karşınıza çıkmaktadır. Bu listeden de toplama işlemini iptal edebilme veya "İrsaliye Olarak KAydet" ve "Fatura Olarak Kaydet" seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. 

Sipariş içerisine girerek işlem yapmak isterseniz eğer; sipariş listelerinizden işlem yapmak istediğiniz siparişe tıklamanız yeterlidir sistem sizi aşağıda yer alan ekrana aktarır;

 

Ekranın altında yer alan "Bilgi", "Liste", "Kontrol" ve "Kayıt" butonları ile de sipariş sevk işlemlerinizi detaylı biçimde yapmanız mümkündür. 

Bilgi butonu ile sipariş özet bilgisine erişmeniz mümkündür. Liste butonu ile;

 

Sipariş Satır Listesi'ne ulaşabilirsiniz. Bu tabload yer alan ürünlerinizi, tablo başlıklarına tıklayarak ilgili başlık özelinde büyükten küçüğe veya küçükten büyüğe sıralama yapmanız mümkündür. Ayrıca ürüne çift tıklayarak ve/veya kontrol butonuna basarak siparişinizin irsaliyesini veya faturasını oluşturmanız mümkündür.

 

Siparişiniz için irsaliye veya fatura oluşturmayı seçtiğiniz takdirde sistem sizi kayıt ekranına aktararak oluşturduğunuz belge hakkında detayı size göstermektedir.