ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Satiş Faturası

Satış Faturası

Sipariş Toplama yapmadan, direk ürün ekleyerek fatura oluşturabileceğiniz alandır.

Ürün seçimini yapabilmeniz için ilgili cari hesabınızı seçmeniz zorunludur. Cari hesabınızı seçtikten sonra ambar bilgisini de seçerek ekranınızın altında yer alan Ürün Seçimi  butonu ile ürünlerinizi seçeceğiniz alana geçebilirsiniz.

Ürün Seçimi ekranında üst alanda yer alan arama kısmından Barkod/Kod/Arama Anahtar sözcükleri ile ürünlerinizi bulabileceğiniz gibi kamera butonuna çift tıklayarak da cihazınızın kamerasından barkodu tarayarak da ürünü eklemeniz mümkündür. Eklemek istediğiniz ürünü bulduktan sonra sistem sizi ürün miktarını eklemeniz için ilgili ekrana aktaracaktır.

Ayrıca ürünün miktarını girdiğiniz ekrandan; ürünün "Raf Bilgisini", "Barkod Bilgilerini", "Ürün Resmini" ve "Ağırlık Bilgilerini" de güncellemeniz mümkündür.

Eklemek istediğiniz tüm ürünleri ekledikten sonra Ürün Seçimi  ekranından seçimini yaptığınız tüm ürünleri ve eklediğiniz miktarları liste halinde görmeniz mümkündür.

Listeden ürünlerinizi kontrol ettikten sonra doğruluğundan eminseniz Kontrol butonu ile işlemlerinizi tamamlayıp faturanızı/fişinizi  kayıt etmeniz mümkündür.

Ürünlerinizin listelendiği bu ekrandan ayrıca işlem yapmak istediğinizin ürünün satırını sağdan sola kaydırarak da ürünü silebilir ve/veya güncelleyebilirsiniz.

Fişi Kaydet butonuna tıklamanız durumunda da kayıt işleminiz tamamlanacaktır.

Kayıt işleminizi de tamamladıktan sonra kayıt ekranında oluşturduğunuz faturanın numarasını görebilir ardından diğer işlemlerinizi yapmak için Ana menüye dönebilirsiniz.