ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Orkestra Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Orkestra'nızı açtığınızda  yeni sürüm yüklenmişse aşağıdaki Onay ekranı açılacaktır.

"Evet" düğmesine bastığınızda Orkestra'nın yeni sürümü indirilmeye başlanır. İndirme işlemi sırasında üzerinde çalıştığınız dosyalar etkilenmez, çalışmanıza kesintisiz devam edebilirsiniz.

"Hayır" düğmesine tıklarsanız Orkestranızı kapatıp yeniden açana kadar herhangi bir uyarı ile karşılaşmazsınız.Yeniden giriş yaptığınızda "Onay" ekranı yeniden açılacaktır.

Orkestra'nın yeni sürümü indirilirken Liste alanı altında "Platform güncelleme kontrolü ve yanında da güncelemenin tamamlanma yüzdesi gösterilmektedir.

Yüklenme tamamlandığında yukarıdaki "Onay" ekranı açılacaktır. Güncellenmiş yeni kurulumla Orkestranızı yeniden başlatabilirsiniz. "Evet" düğmesine tıklarsanız yapılan güncellemeler kurulacaktır ve Orkestranız siz kurulum işlemini yapana kadar kapanacaktır.

"Orkestra Güncelleme Kurulumu" ekranından "İleri" düğmesine tıklayarak kurulum işlemine devam edilir.

Güncellemenin "Lisans Sözleşmesini" okuyup "Lisans Sözleşmesi'nin koşullarını kabul ediyorum" alanını işaretledikten sonra "İleri" düğmesine tıklayarak kurulum işlemine devam edilir.

Eğer ki "Güncelleme" değilde "Tam sürüm"  yüklüyorsanız o zaman yukarıdaki ekran açılacaktır. Sürümü tamamen mi kurmak istediğinize yada sadece yazıcıyı mı kurmak istediğinize siz karar verirsiniz. Kurulum türünüzü isteğinize bağlı olarak ilgili bileşenlerin yanında bulunan kutucukları işaretleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Yada "Kurulum türünü seçin" yanında bulunan alandan istediğiniz kurulum türünü otomatik olarak seçebilirsiniz. Seçtiğiniz türe göre ilgili alanlar işaretli olarak gelecektir.

Orkestranın kurulu olduğu dizini "Gözat" düğmesine tıklayarak belirleyebilirsiniz. Dizini belirlediktem sonra"Kur" düğmesine tıklayarak kurulum işlemine devam edilir.

Kurmuş olduğunuz orkestra güncellemesini doğru dizini seçerek tamamlamış iseniz kurulumunuz başarı ile tamamlanır.

Kurulum tamamlanma ekranında "Orkestra'yı Başlat" seçeneği otomatik seçili olarak açılacaktır. "Bitir" düğmesin basarak kurulum sonlandırılır ve giriş ekranınız yeniden açılır. Kullanıcı adınız ve şifrenizi yazarak sisteme yeniden giriş yapabilirsiniz.