ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Gelen Faturalar

Gelen faturaları listelemek için “Faturalar” başlığı altındaki “Gelen Faturalara” tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gelen faturaları Fatura Tarihine, Belge Numarasına, Gönderen ya da Alıcı ismine göre vb. alanları doldurarak “ARA” butonuna tıkladığınızda listeleyebilirsiniz.

Listelediğiniz kayıtları xml olarak kaydetmek istiyorsanız, “Sonuçları Dosya Olarak Kaydet” butonuna tıkladığınızda listelenen tüm faturaları xml formatında zip olarak bilgisayarınıza kaydedecektir.

Örneğin aşağıdaki görselde belge numarasına göre filtreleme yapılmıştır. Belge numarasından çağırılan fatura reddedildiği için satır kırmızı renkte gösterilmektedir.

Listelenen faturaları

İşlem  : Butonuna tıklayarak faturanızın görüntüsüne ulaşabilir, XML içeriğini görebilir, Özet bilgiye ulaşabilirsiniz. İşlemler menüsünde Faturayı iptal etme, çıkarma, düzenleme ve iptal faturanın raporda görünmesi işlemlerini yapabilirsiniz. Şayet Entegratör üzerinden e-posta olarak faturayı gönderdiyseniz e-postanın müşterinize ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Yazdır  : Butonu ile faturanızı yazdırabilirsiniz.

E-Posta  : Butonu ile faturanızı mail olarak müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Sms : Butonu ile fatura bilgilerini müşterinize sms olarak gönderebilirsiniz.