ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Gönderilen Faturalar

Gönderilen Faturaları listelemek için Faturalar başlığı altından “Gönderilen Faturalara” tıklayarak ulaşabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz faturalarınızı Fatura Tarihine, Belge Numarasına, Gönderen ya da Alıcı ismine göre vb. alanları doldurarak “ARA” butonuna tıklayarak filtreleye bilirsiniz.

Listelediğiniz kayıtları xml olarak kaydetmek istiyorsanız, “Sonuçları Dosya Olarak Kaydet” butonuna tıkladığınızda listelenen tüm faturaları xml formatında zip olarak bilgisayarınıza kaydedecektir.

Örneğin aşağıdaki görselde belli bir tarih aralığındaki hata alınmış ve teslim edilmemiş gönderilen faturalar filtrelenmiştir. Durum koduna bakıldığında 1230 durum kodu alarak “HEDEFTEN SİSTEM YANITI BAŞARISIZ GELDİ” yanıtını alan fatura listelenmiştir.

Listelenen faturaları

İşlem : Butonuna tıklayarak faturanızın görüntüsüne ulaşabilir, XML içeriğini görebilir, Özet bilgiye ulaşabilirsiniz. İşlemler menüsünde Faturayı iptal etme, çıkarma, düzenleme ve iptal faturanın raporda görünmesi işlemlerini yapabilirsiniz. Şayet Entegratör üzerinden e-posta olarak faturayı gönderdiyseniz e-postanın müşterinize ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Yazdır  : Butonu ile faturanızı yazdırabilirsiniz.

E-Posta  : Butonu ile faturanızı mail olarak müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Sms : Butonu ile fatura bilgilerini müşterinize sms olarak gönderebilirsiniz.