ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Sevkiyat Adresleri

LOGO Muhasebe programınızda "Cari Hesaplarınıza" eklediğiniz Sevkiyat adreslerinin tamamını Orkestranın "Logo Tanımları" menüsünün "Sevkiyat Adresleri" listesinden görüntüleyebilirsiniz.

Sadece ilgili cariye ait sevkiyat adreslerini görmek isterseniz "Logo Tanımları" menüsünden "Cari Hesaplar" kayıt listesi açılır. 

İlgi Cari hesabın kartı açıldıktan sonra "Sevkiyat Adresleri" sekmesine geçiş yapılır. Burada ilgili cariye ait tanımlanmış sevkiyat adresleri listelenmektedir. Orkestra içerisinden "Yeni Sevkiyat Adresi" tanımlanamaz. Logo Muhasebe programından kayıt edilmiş adresler burada listelenir.

Listede bulunan herhangi bir sevkiyat adresini açabilir ve detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Bu kart üzerinde değişiklik yapabildiğiniz tek yer "E-Fatura Alıcı ve Gönderici Birimi" etiketlerinin yazılacağı alandır.

NOT: Eğer Cari Hesap üzerindeki Sevk Adresine "e-Fatura Alıcı Birimi" eklenmişse ve siz bu cariye fatura keserken Alıcı birimi eklenmiş sevkiyat adresini seçerseniz; e-Faturanız Sevkiyat kartı üzerinde bulunan posta kutusuna gönderilir.

Logo Tanımları