ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

Maillerin Faaliyetlerde Listelenmesi

Gelen- Giden maillerinizin faaliyetlerde (Genel Perspektif /Tüm Faaliyetler)  listelenmesi için;

1- Mailinizin Katılımcı/İlgili Kişiler alanında, Firma yada kişiler ile ilişkilendirilmiş olması gerekmektedir. Mailinizi Orkestra kayıtlı bir adrese göndermişseniz, Gönderilen mailiniz otomatik olarak maili gönderdiğiniz kişi yada firma ile ilişkilendirilecektir.

2- Eğer Maili orkestra kayıtlı olmayan bir kişi yada firmaya göndermişseniz; giden mailinizin faaliyetlerde listelenmesinin diğer bir yolu ise "Posta Erişim Haklarının" düzenlenmesinden geçer.

Gönderdiğiniz posta mesajını açınız. Mesajın üst kısmında bulunan menüden "Mesaj Bağlantıları"  butonuna tıklayınız.

4- Posta mesaj bağlantıları ekranından "Posta Erişim Haklarından "Başkası Görüntüleyebilir" kutusunu işaretlediğinizde mailiniz "Genel Perspektif / Tüm Faaliyetler" ekranında listelenecektir. Diğer kullanıcılar mailinizi açarak içeriğini görüntüleyebilirler. Mesaj içeriğinde yada bağlantılarında herhangi bir değişiklik yapamazlar.

"Başkası Güncelleyebilir" kutucuğunu işaretlediğinizde ise, maili diğer kullanıcılar hem görebilir hemde posta mesaj bağlantılarını güncelleyebilirler. (Bayrak tipi, katılımcı ilgili kişi ve kategoriler üzerinde değişiklik yapabilirler.)

NOT: Faaliyetlerde görüntülenen posta mesajlarınızı faaliyetlerden kaldırmanızın tek yolu ilgili maili e-postanızdan tamamen silmenizdir. ( Faaliyetler özel bir alan olduğu için ancak silinmiş öğelerden de silinmiş mesajlar faaliyetlerden kaldırılır )