ORKESTRA

ORKESTRA

  orkestra orkestra.com.tr
  Sohbet   İndirme Merkezi

İptal Edilen Faturaları Kontrol Et ve Aktar

E-arşiv faturalarınızda Logo’ da birden fazla iptal işlemi yaptığınızda Orkestra programınızdan bu faturalarınızı toplu bir şekilde iptalini filtre vererek sağlayabilirsiniz.

Orkestra’ da E-Arşiv Faturaları listesinde bulunan Durum Değiştir / İptal butonunun yanında ki ok ‘a tıklayıp açılan seçeneklerden “İptal edilen Faturaları Kontrol Et ve Aktar” tıkladığımızda iptal edilen faturaların kayıtlarını filtre oluşturarak entegratöre aktarabiliriz.

İptal Edilen Faturaları Kontrol Et ve Aktar: E-Arşiv Fatura listesinde , iptal edilmiş tüm faturaları listeler ve iptali bildirilmemiş olanları filtreler sayesinde Entegratöre aktarır. Filtre kullanarak iptal işlemelerini yapmak isterseniz bu seçeneği kullanabilirsiniz.

 

“Entegratöre İptali Gönderilecek fatura Filtreleri” penceresi açılacaktır. Burada (örneğin Tarih , Fatura Numarası , Özel Kod gibi ) vereceğimiz filtreler sayesinde toplu bir  şekilde entegratöre iptalini aktarabileceğiz.

Aşağıda tarih filtresi verilerek hazırlanan örnek gösterilmiştir.

 

NOT: Sağ üst köşede bulunan Alan Seçimini Değiştir tıklayarak eklemek istediğimiz filtreyi seçebilir yada çıkarabiliriz.

Açılan sayfadan, entegratöre iptali yada iptalleri gönderilecek faturaların seçimini listeden yapabilirsiniz.

Son deyip iptal işlemlerimizin entegratöre bildirimi tamamlanır.

Kullanıcıya Yardımcı Ek İşlemler